U kunt uw verlanglijsten bekijken nadat u een klantaccount heeft aangemaakt of ingelogd.
Maak een klantaccount aan of meld u aanHet aanbod van onze online shop is gericht op mensen die minimaal 18 jaar oud zijn.
Bevestig uw leeftijd om door te gaan.
Mooie robijnrode kleur, in de geur duidelijk rood en zwart fruit als kersen en pruimen. De smaak is harmonieus met elegante tannine. Fijne begeleider van gegrild vlees en licht gerijpte kazen.
Op dit moment niet beschikbaar
€ 28,90*
De producent | Land | Streek |
---|---|---|
Marchesi di Gresy | Italië | Piemonte |
Wijngaard | Unieke wijn van een unieke wijngaard. De Martinenga wijngaard is bijna 12 hectare en volledig in bezit van de familie di Gresy. De zuid-zuidwestelijke ligging op 220 tot 290 meter boven zeeniveau, als een amfitheater, zorgt voor een drietal unieke wijnen. De druiven voor deze wijn zijn niet geselecteerd voor de Barbaresco. |
---|---|
Vinificatie | Na een schilinweking van 6-7 dagen volgt de alcoholische en malolactische gisting. Alles op roestvrijstaal en geen lagering op hout. |
Jaargang | 2018 |
Houtgebruik | Neen |
Bewaarpotentieel | tot 5 jaar na de oogst |
Alcoholpercentage | 14% |
Afsluiter | Natuurkurk |
wijnen die u wellicht ook interesseren