U kunt uw verlanglijsten bekijken nadat u een klantaccount heeft aangemaakt of ingelogd.
Maak een klantaccount aan of meld u aanHet aanbod van onze online shop is gericht op mensen die minimaal 18 jaar oud zijn.
Bevestig uw leeftijd om door te gaan.
Krachtige wijn met veel materie, zwart fruit en pittige smaak. Mooie houtinvloeden en veel karakter, op en top Bourgogne. Bekijk hier ons gehele assortiment van Domaine Lamy-Pillot.
Op voorraad
€ 46,30*
De producent | Land | Streek |
---|---|---|
Domaine Lamy-Pillot | Frankrijk | Bourgogne - Côte de Beaune |
Wijngaard | Met een bezit van 2,08 ha van de lieu dit Champs de Morgeot is dit een behoorlijk groot perceel. Aanplant van 1971 tot 1980. Kalkhoudende grond met kiezels. |
---|---|
Vinificatie | Bij Lamy-Pillot wordt er een klassieke rode wijnbereiding toegepast waarbij de malolactische gisting plaatsvindt op houten fust. Hiervan is 25% nieuw en alles is Frans eiken. De opvoeding varieert per wijngaard van 12 tot 18 maanden. |
Jaargang | 2021 |
Houtgebruik | Ja |
Bewaarpotentieel | 10 jaar en langer na de oogst |
Alcoholpercentage | 13.5% |
Afsluiter | Natuurkurk |
wijnen die u wellicht ook interesseren