U kunt uw verlanglijsten bekijken nadat u een klantaccount heeft aangemaakt of ingelogd.
Maak een klantaccount aan of meld u aanHet aanbod van onze online shop is gericht op mensen die minimaal 18 jaar oud zijn.
Bevestig uw leeftijd om door te gaan.
Een echte rode Côte de Beaune. Veel rood en donker fruit in de geur samen met tonen van de houtlagering, misschien zelfs iets van cacao. Lange vriendelijke afdronk met zachte tannine en voldoende kracht.
Op dit moment niet beschikbaar
€ 39,95*
| De producent | Land | Streek |
|---|---|---|
| Domaine Lamy-Pillot | Frankrijk | Bourgogne - Côte de Beaune |
| Wijngaard | De wijngaard “Les Argilliers” is gelegen in het dorp Saint Aubin, net boven het veel bekendere Chassagne-Montrachet. Deze wijngaard is aangeplant tussen 1968 en 1972 en is 40 are groot. Hiermee is er een jaarlijkse productie van maximaal 2.200 flessen. De bodem bestaat uit mergelrijk kalkgesteente en is zeer goed waterdoorlatend. |
|---|---|
| Vinificatie | Bij Lamy-Pillot wordt er een klassieke rode wijnbereiding toegepast waarbij de malolactische gisting plaatsvindt op houten fust. Hiervan is 25% nieuw en alles is Frans eiken. De opvoeding varieert per wijngaard van 12 tot 18 maanden. |
| Jaargang | 2023 |
| Houtgebruik | Ja |
| Bewaarpotentieel | 10 jaar en langer na de oogst |
| Alcoholpercentage | 13.5% |
| Afsluiter | Natuurkurk |
wijnen die u wellicht ook interesseren
€ 95,00
€ 47,95
€ 645,00
€ 48,95
€ 229,50
€ 153,50
€ 121,50
€ 163,50
€ 229,90
€ 153,95
€ 37,50
