Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie
Wijnkooperij de Lange - importeur van unieke wijnen - Verkoop uitsluitend online
Bestel- & Proeflijsten
  • Leeftijdsverificatie

    Het aanbod van onze online shop is gericht op mensen die minimaal 18 jaar oud zijn.
    Bevestig uw leeftijd om door te gaan.

De wijnmaker

De producent Land Streek
Rall Wines Zuid-Afrika Swartland
Over de maker Donovan Rall wordt gerekend tot de beste wijnmakers van Swartland en Zuid-Afrika. In alles is het een indrukwekkende persoonlijkheid en dat heeft niet alleen met zijn imposante postuur te maken. Na zijn afstuderen aan de Universiteit van Stellenbosch in 2005, besloot hij eerst te gaan reizen om vervolgens in 2007 terug te keren en zich te vestigen in Swartland. Hier ging hij op zoek naar oude kleine wijngaarden, waar hij natuurlijke wijnen van maakt. Het fruit van de verschillende percelen wordt immer separaat gevinifeerd en vervolgens geblend. Hier komt het talent van Donovan om de hoek kijken, hij is wellicht één van de beste blenders van de Kaap. Al zijn wijnen worden op een natuurlijke wijze gemaakt.
Werkwijze Biologisch werkend, Vins Nature

Details

Wijngaard Syrah en carignan zijn de dominante druiven in deze wijn. Afkomstig van schistrijke bodem in Riebeekrivier, grenache komt van granietrijke wijngaarden in Paardeberg en cinsault van een wijngaard met “koffieklip” ten westen van Malmesbury.
Vinificatie De druiven worden handmatig geoogst en hierna volgt een “whole-bunch” fermentatie. Hierna volgt er een opvoeding gedurende 11 maanden op oudere Franse eiken vaten. Voor de release verblijft de wijn één jaar op fles.
Jaargang 2022
Houtgebruik Ja
Bewaarpotentieel tot 8 jaar na de oogst
Alcoholpercentage 14%
Afsluiter Natuurkurk