U kunt uw verlanglijsten bekijken nadat u een klantaccount heeft aangemaakt of ingelogd.
Maak een klantaccount aan of meld u aanHet aanbod van onze online shop is gericht op mensen die minimaal 18 jaar oud zijn.
Bevestig uw leeftijd om door te gaan.
Een wijn die geurt naar hazelnoot, mineralen en wit fruit. De smaak is kruidig, notig met wit fruit en mooie elegante zuren. De afdronk is zeer intens en duurt immer voort.
Op dit moment niet beschikbaar
€ 158,50*
| De producent | Land | Streek |
|---|---|---|
| Domaine Albert Grivault | Frankrijk | Bourgogne - Côte de Beaune |
| Wijngaard | Het domein Albert Grivault, met aan het hoofd kleinzoon Michel Bardet, is de grootste grondbezitter in de premier cru Perrières en zij bezitten circa een derde van het totale oppervlak in deze geprezen premier cru. |
|---|---|
| Vinificatie | In de kelders van Albert Grivault werkt Michel Bardet op een traditionele manier met zijn wijnen. Ondanks dat hij de traditionele wijnbereiding toepast, experimenteert hij ook met zijn vaten. Verschillende vaten uit verschillende delen van Frankrijk worden aangekocht, om te zien wat dit voor invloed heeft op zijn wijnen. De lagering is traditioneel 12 maanden. |
| Jaargang | 2023 |
| Houtgebruik | Ja |
| Bewaarpotentieel | tot 8 jaar of langer na de oogst |
| Alcoholpercentage | 13% |
| Afsluiter | Natuurkurk |
wijnen die u wellicht ook interesseren
€ 22,50
€ 26,95
€ 34,95
€ 36,50
€ 42,95
€ 51,50
€ 54,95
€ 55,95
€ 85,00
€ 85,95
€ 89,95
€ 93,75
€ 95,00
€ 96,50
€ 99,95
