U kunt uw verlanglijsten bekijken nadat u een klantaccount heeft aangemaakt of ingelogd.
Maak een klantaccount aan of meld u aanHet aanbod van onze online shop is gericht op mensen die minimaal 18 jaar oud zijn.
Bevestig uw leeftijd om door te gaan.
Een echte champagne van veel pinot. Veel rood fruit en een enorme geur van aardbeitjes en frambozen. Veel smaak ook van rood fruit en erg toegankelijk. Dosage van 12gram/liter draagt bij aan het verfijnde karakter van de wijn.
Op voorraad
€ 39,95*
De producent | Land | Streek |
---|---|---|
Champagne J.P. Secondé | Frankrijk | Champagne |
Wijngaard | De wijngaarden van de familie Secondé zijn voornamelijk terug te vinden op de Montagne de Reims, bij de Grand Cru Mailly. Voor de rosé worden de oudste stokken gebruikt, welke op de fijne wijngaarden zijn terug te vinden. |
---|---|
Vinificatie | Méthode champenoise met toevoeging van 40% reserve wijn. De fles rijpt 2 jaar in de kelder van het domein |
Houtgebruik | Neen |
Bewaarpotentieel | tot 3 jaar na aankoop |
Alcoholpercentage | 12.5% |
Afsluiter | Natuurkurk |
wijnen die u wellicht ook interesseren
€ 292,90
€ 99,95
€ 22,30
€ 43,75
€ 299,00